STŘÍHÁNÍ PSŮ A ÚPRAVA PSŮ ŘÍČANY, MNICHOVICE - PSÍ SALON LILLY STRUHAŘOV / Chovatelská stanice plemene trpasličí pudl a golden retriever

Petra Kajuková - chovatelská stanice Kajpeto

Chovatelská stanice KAJPETO

Jsme mezinárodně chráněná chovatelská stanice zabývající se chovem toy pudlů a zlatého retrievera.
Chovatelská stanice vznikla v roce 2011, kdy jsem se rozhodla uchovnit svou první toy aprikotí holčičku Jůlinku, kterou jsme si domů nejdříve přivezli jako mazlíka do postele a poté jsem zavítala do výstavního kruhu a pronikla do chovatelství těchto roztomilých stvoření.
Plemeno pudl nás natolik okouzlilo, že jsme neodolali a za rok na to jsme si přivezli další pudlí aprikotí miminko Nelinku, aby si naše aktivní Jůlinka měla s kým hrát, když zrovna nejsme doma.
Do naší smečky ještě patří bez PP malá yorkšírka Lillynka, která si umí náležitě vybudovat respekt ostatních členů v psí smečce a od ledna 2012 přibyla velmi hravá a již ve štěněčím věku velmi poslušná Aliska, zlatá retrívří slečna.
V květnu r. 2013 přibyl do naší psí smečky první pudlí aprikotí toy chlapeček Aureus Boy Mon l´ami ( Aury). Doufáme, že se mu bude u nás líbit :)
V lednu 2014 se nám narodila ve Vrhu B maličká pudlí holčička Barbietka Princes, která mě okouzlila natolik, že u nás doma zůstala a bude s námi sdílet veškeré naše výstavní i nevýstavní aktivity.
No myslím si, že do budoucna ještě nejsme kompletní...:)

Petra Kajuková

Made by Eva Černohubová - focení psů tvorba www stránek pro chovatele, webdesign pro chovatelské stanice, grafické práce - návrhy vizitek, příprava inzertní grafiky

návštěv